Portal WirtualneRajdy.pl składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim wirtualnym kierowcom, organizatorom wirtualnych mistrzostw oraz wszelkim fanom sportów motorowych z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy wam rodzinnie spędzonych świąt, udanej kolacji wigilijnej, góry prezentów pod choinką oraz niezapomnianej zabawy sylwestrowej!

Mamy nadzieję, że kończący się rok 2015 zarówno w życiu prywatnym jak i w wirtualnych rajdach był dla was udany. Nie mamy wątpliwości, że nadchodzący rok 2016 będzie jeszcze lepszy!  Niech przyniesie wam wiele sukcesów, dużo śmiechu, zabawy oraz kolejne aktualizacje fizyk, nowe auta oraz trasy do naszego ukochanego Ryśka :)

Sami sobie życzymy natomiast wytrwałości i niezachwianej konsekwencji. Na przyszły rok planujemy wielki projekt i choć wiemy, że zadanie do najprostszych nie należy to wiemy, że damy radę. Z tego miejsca, pragniemy podziękować osobom, które uwierzyły w projekt WirtualneRajdy.pl mimo naszego małego stażu. My dopiero się rozkręcamy…

Zespół WirtualneRajdy.pl

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź