Od startu serwisu WirtualneRajdy.pl minęło już ponad pół roku. Przez ten czas wypróbowaliśmy wiele świeżych pomysłów, mniej lub bardziej trafionych. Czas ten pozwolił nam ocenić w jaką stronę skierujemy rozwój naszego serwisu. W ostatnich tygodniach zaczęliśmy wcielać nasz plan w życie.

Pierwszym krokiem były przenosiny na nowy serwer, co skutkowało m.in. kilkudniową przerwą w działaniu stron Rookiecups. Ostatecznie strona, mimo, ze bliźniaczo podobna, została zbudowana niemal od zera, zyskując zwłaszcza na optymalizacji. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie jednego systemu kont użytkowników dla wszystkich stron w domenie wirtualnerajdy.pl.

Screenshot 2016-05-11 23-09-32

Od tej pory po rejestracji na wr.pl użytkownik może na te same dane logować się także na strony VSO, WRSMŚL oraz nowy serwis WR Sharing Center, o którym za chwilę. Docelowo będziemy chcieli nakłonić was do częstszego korzystania z naszych stron. WRSC jest pierwszym krokiem w tą stronę. kolejnym będzie nowa wersja naszej aplikacji.

Zapraszamy was więc do rejestracji na stronie wirtualnerajdy.pl (poprzednie konta zostały usunięte). Rejestracja odbywa się automatycznie. Jedynym wymogiem jest aby nazwa użytkownika koniecznie zawierała jedynie małe litery! Już po rejestracji, podczas uzupełniania profilu, będzie możliwość zmiany pisowni nicku na zupełnie dowolny. Profil użytkownika zawiera wiele opcji. Zapraszamy do jak najdokładniejszego jego uzupełnienia.

Screenshot 2016-05-11 23-05-35   Screenshot 2016-05-11 23-07-00

Główną nowością jaką dla was przygotowaliśmy jest jednak WR Sharing Center. Jest to następca dotychczasowej galerii, ale o wiele większych możliwościach. Przede wszystkim oddajemy w wasze ręce możliwość bezpośredniego dodawania mediów. Możecie wrzucać na tę platformę zdjęcia oraz filmy z rajdów (filmy za pośrednictwem YouTube). Wystarczy być zarejestrowanym na WR.pl aby móc dodawać zdjęcia.

Obecnie na platformie WRSC znajduje się pełna baza screenów od początku sezonu. Od Monte, przez Memoriał Kuliga i Bublewicza, aż po 2. rundę VSO. Zdjęcia mimo, że dodawane przez użytkowników będą przez nas kontrolowane, aby utrzymać wysoką jakość serwisu. Dokładne zasady opisaliśmy w Regulaminie WRSC. Zdjęcia są podzielone na działy, te zaś na kategorie. Zapraszamy do zapoznania się z serwisem oraz jego regulaminem.

To jeszcze nie koniec nowości które dla was szykujemy. Kolejne przedstawimy już wkrótce. Nie obrazimy się jeśli pojawią się pod tym tekstem komentarze oceniające naszą pracę. Co oczywiste założenie konta i korzystanie z naszych stron jest całkowicie darmowe.

Screenshot 2016-05-12 00-07-04Screenshot 2016-05-12 00-09-36

Podobne Posty

Jedna odpowiedź

 1. Zdjęcie profilowe SADEJ Krzysztof
  SADEJ Krzysztof

  Witajcie

  Jako że zalogowałem się jako pierwszy, to zacznę dyskusję na ten temat 😉

  Wasza praca nad całą serią WR.PL od samego początku robiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Organizacja obu cykli to bardzo dużo pracy (jakby nie było znam to z autopsji 😉 ), do tego dodatkowe „atrakcje” typu aplikacja i bardzo dobra strona serwisu to wszystko wymaga sporego poświęcenia. Za to oczywiście Wielkie Dzięki

  Zalogowałem się bez problemu, dodałem zdjęcie, co trwało na prawdę chwilę. Wygląda na to, że wszystko działa bez problemu i wygląda na prawdę imponująco. Po zalogowaniu pojawiają się rzeczywiście dodatkowe opcje co dodaje rozgrywkom fajnego smaczku. Zdecydowanie gratuluję Wam tego co udało się zrobić przez ten czas. Dla mnie i całego zespołu AK-SPORT WRT Wasze rozgrywki WRC i ERC są w tym roku flagowymi turniejami i mamy nadzieję, że seria będzie się rozwijała jeszcze długo.

  Zachęcam wszystkich do zarejestrowania się na portalu i aktywnego korzystania z nowych funkcji.

  Do zobaczenia na trasach WR.PL

  Pozdrawiam
  ks

Zostaw odpowiedź