Przedostatnią rundą Światowego Czempionatu WRC będzie Rajd Wielkiej Brytanii. Impreza, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest to rajd z wieloletnią tradycją, typową angielską pogodą czy klasycznymi próbami takimi jak Sweet Lamb. Deszcz, błoto, mgła i nisko zawieszone chmury znacząco utrudniają rywalizację kierowcom na oesach. Jak będzie w tym roku?

Według synoptyków zmagania rozpoczną się w strugach deszczu i w błocie. Jednak wraz z upływem rajdu aura będzie się poprawiać. Rajd Wielkiej Brytanii jest również wyjątkowym rajdem pod względem odwzorowania realnych tras, bowiem w naszej grze możemy korzystać m.in. z oesu Sweet Lamb czy wielu innych klasycznych, typowo brytyjskich oesów.

Czy podczas tej imprezy poznamy kolejnych Mistrzów WRC? Do grona tryumfatorów – Jakuba Masiarka i Mateusza Przyszlakowskiego, mogą dołączyć kolejni szczęśliwcy. Największe szanse ma Juan Marzoa (WRC 2), którego tylko katastrofa może pozbawić mistrzowskiej korony. Również Dawid Perużyński (WRC 3) wygrywając Rajd Wielkiej Brytanii może zapewnić sobie tytuł. Inaczej natomiast wygląda sytuacja w JWRC, gdzie aż trzech kierowców walczy o końcowe zwycięstwo. Jan Kandler, Marcin Zmysłowski i Wojciech Stuchlik, Ci trzej zawodnicy stoczą zacięty bój o wygraną w 13. rundzie WRC. Czy przybliży to któregoś z tych kierowców do tryumfu w klasie JWRC na koniec sezonu?

Czas rozpocząć „najbrudniejszy” rajd w kalendarzu WRC. Przypominamy o zapisach na pluginie rbr.cz. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta o 23:00! Zachęcamy Was także do nadsyłania zdjęć z imprezy za pomocą WR Sharing Center.

Powodzenia!

Harmonogram

Zapisy

Podobne Posty

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź