2. eliminacją Wirtualnych Mistrzostw VRC będzie zimowy Rajd Szwecji. Wyjątkowa runda, bowiem jedyna rozgrywana w całości po śniegu. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji tylko i wyłącznie oponę z długim kolcem, która gwarantuje niesamowitą przyczepność w tych arcytrudnych warunkach.

W tegorocznym Rajdzie Szwecji śniegu na pewno nie zabraknie. Pamiętamy zeszłoroczną imprezę, gdzie połowa odcinków została odwołana z powodu braku białego puchu. Tym razem na kierowców czeka 17 zaśnieżonych oesów, pośród lasów, z licznymi hopkami z których najbardziej wyróżnia się słynny Colin’s Crest! Kto w tym roku popisze się najdłuższym lotem? Przekonamy się już niebawem.

Lista zgłoszeń do 2. rundy VRC pęka w szwach. Do tej pory do rajdu zapisało się blisko 350 kierowców, a przypominamy iż zapisy trwają do niedzieli do godziny 22:00. Zgłoszenia możecie dokonać na pluginie rbr.cz za pomocą funkcji enroll.

Spora liczba zawodników gwarantuje nam niezapomniane emocje i wysoki poziom rozgrywek. Kto poradzi sobie najlepiej na odcinkach pokrytych śniegiem? Czy Jurek Bogdanowicz powtórzy swój sukces z Rajdu Monte Carlo? A może do głosu dojdą ubiegłoroczni Mistrzowie ERC i WRC – Marek Jagiełło i Jakub Masiarek?

Zachęcamy także do pobrania specjalnie przygotowanych modyfikacji tekstur, które nie tylko zmienią banery przy trasie, ale również „przybrudzą” nieco śnieg, by oddać jeszcze lepiej prawdziwy charakter tego rajdu. Prosimy także o przesyłanie zdjęć i filmików z trasy 2. rundy VRC na WR Sharing Center.

Harmonogram

Zapisy do rajdu

Modyfikacja tekstur

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź