Z wielką przyjemnością informujemy iż nawiązaliśmy współpracę z portalem RALLY and RACE! O naszych wirtualnych zmaganiach będziecie mogli przeczytać m.in. w magazynie RALLY and RACE!

RALLY and RACE jest to magazyn o motorsporcie, w którym znajdziecie relacje z rajdów i wyścigów, wywiady, sesje zdjęciowe czy artykuły techniczne z całego kraju – rajdy od amatorskich KJS do RSMP, ERC i WRC – wyścigi płaskie DTM, WTCC, WSMP, puchar VW i KLR – wyścigi górskie GSMP – Karting – Drift – Rallycross

Gazeta ukazuje się co 3 miesiące i zawiera około 120 stron materiału w tym m.in. informacje na temat cyklu VRC!  – Sprzedaż odbywa się na terenie całego kraju w sieciach EMPIK, Ruch, Kolporter, Inmedio oraz stacje paliw Lukoil (magazyn jest dostępny w sprzedaży przez okres około 90 dni).

Najbliższe numery pojawią się:
21nr magazynu RALLY and RACE – początek maja 2017
22nr magazynu RALLY and RACE – początek sierpnia 2017
23nr magazynu RALLY and RACE – początek listopada 2017

Także na stronie naszego partnera będziecie mieli możliwość poczytać o wirtualnych rajdach. Zachęcamy także do polubienia fanpage’a, gdzie udostępniane będą najważniejsze wydarzenia dotyczące cyklu Virtual Rally Championship.

Mamy nadzieję, że nawiązanie współpracy z tak prężnie działającą organizacją pomoże nam w dalszym ciągu rozwijać projekt WirtualneRajdy.pl

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź