Przed nami 6. eliminacja międzynarodowego czempionatu VRC 2017! Kierowcy zawitają na Wyspy Kanaryjskie, gdzie powalczą o punkty w wirtualnych mistrzostwach. Kluczową rolę z pewnością odegra mocno nieprzewidywalna aura, którazaskoczy nie jednego zawodnika. Przelotne opady deszczu, mgły a także piękne hiszpańskie słońce będą towarzyszyć nam przez cały rajd. Harmonogram zawodów obejmuje 12 odcinków specjalnych w tym miejski oes rozgrywany na ulicach Las Palmas.

Przygotowaliśmy również specjalną modyfikację tekstur, która urzeczywistni wirtualną zabawę i sprawi, że chociaż na chwilę przeniesiemy się na Wyspy Kanaryjskie. Na liście zgłoszeń widnieje już 311 zawodników, a zapisy potrwają do godziny 23:00!

Czy kolejne zwycięstwo do swojego konta dopisze lider cyklu – Jurek Bogdanowicz? Tomek Wach z pewnością łatwo nie odpuści i włączy się w walkę o tryumf na „Kanarach”. Ochotę na wygraną będą mieli także Adrian Klimas, Marek Jagiełło czy Kuba Masiarek, jednak ich strata do czołowej dwójki jest już dość znaczna. Czy 6. runda VRC po raz 6. z rzędu padnie łupem zespołu Killaz Motorsport? Odpowiedzi na te pytania poznamy już za tydzień.

Tymczasem życzymy Wam udanych testów i osiągnięcia mety tego wymagającego rajdu. Liczymy na dużą ilość zdjęć z malowniczo położonych odcinków specjalnych, które uświetnią relację z rajdu.

Powodzenia!

Zapisy do rajdu

Modyfikacja tekstur

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź