W poniedziałek rozpocznie się kolejna runda VRC – Rajd Portugalii. Będzie to powrót do luźnej nawierzchni po dwóch rajdach rozegranych na asfalcie.  Bo zawirowaniach pogodowych na Wyspach Kanaryjskich, tym razem synoptycy nie przewidują utrudnień ze strony aury. Czeka nas piękna impreza rozegrana przy blasku portugalskiego słońca.

Organizatorzy przygotowali 19 odcinków w tym kultowy oes Fafe, który zawodnicy pokonają dwukrotnie. Licznie zgromadzeni kibice przy jednej z największych hopek w kalendarzu WRC, na pewno będą zadowoleni z możliwości podziwiania sporej liczby dalekich skoków, bowiem do tej pory udział w rajdzie zadeklarowało blisko 200 kierowców, a przypomnijmy, że zapisy trwają do niedzieli do godziny 23:00!

Jak przerwa od rajdów szutrowych wpłynęła na formę zawodników? Kto zwycięży w Portugalii? A kto popisze się najdłuższym skokiem na Fafe? Czy Killaz Motorsport, naciskany coraz mocniej przez konkurencyjne zespoły, odniesie kolejny sukces?

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć i filmów z 7. rundy VRC. Liczymy przede wszystkim na świetne ujęcia z lotów na Fafe. Powodzenia!

Harmonogram

Zapisy do rajdu

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź