Bezpośrednio po Rajdzie Akropolu zawodnicy startujący w Wirtualnych Rajdowych Mistrzostwach udali się na upalny Cypr by stoczyć bój o zwycięstwo w 9. rundzie VRC! Wysokie temperatury, mnóstwo piachu i kamieni a także piękne nadmorskie krajobrazy czekają na zawodników startujących na Cyprze. Długość rajdu stanowi 14 odcinków specjalnych o dość zróżnicowanej nawierzchni, bowiem część trasy przebiega po asfaltowych partiach.

Niewątpliwie głównymi kandydatami do zwycięstwa będą Jurek Bogdanowicz i Tomek Wach, którzy już nie raz w tym sezonie pokazali swoje mocne tempo. Sytuacja w poszczególnych klasach robi się coraz ciekawsza a dodatkowym czynnikiem zwiększającym poziom rywalizacji będzie odpisanie najgorszego wyniku od sumy punktów zdobytych w pierwszych 9. imprezach. To właśnie Rajd Cypru zamknie półmetek rozgrywek o tytuł Mistrza VRC. Istotną informacją jest również to, iż od Rajdu Polski dostępne będą nowe generacje aut WRC. Zapewne wielu zawodników pożegna się ze swoimi starszymi Wurcami właśnie na Cyprze.

Zapraszamy do śledzenia rywalizacji na upalnych oesach 9. rundy VRC. Czekamy także na zdjęcia i filmy z tras rajdu. Do zobaczenia na rampie kończącej zmagania na Cyprze!

Harmonogram

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź