Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia najważniejszej imprezy rajdowej w wirtualnym świecie RBRa. Rajd Polski, bo o nim mowa, jest wydarzeniem, który przyciąga ogromną liczbę zawodników ścigających się na wirtualnych trasach cyklu VRC. 10. runda Mistrzostw zainauguruje także drugą część sezonu Virtual Rally Championship. Rajd Polski jest również wyjątkowy pod innym względem, bowiem po raz pierwszy w sezonie na odcinkach specjalnych będziemy mogli podziwiać nowe samochody WRC. Aktualnie możemy zasiąść za sterami dwóch aut w najnowszej specyfikacji, a są to: Hyundai I20 WRC oraz Ford Fiesta WRC. Z pewnością zwycięzcą tejże imprezy będzie zawodnik korzystający z jednego z tych modeli, które niewątpliwie są dużo mocniejsze i szybsze od aut z roku 2016 i starszych. Jednak czy moc silnika, przyśpieszenie, i lepsza aerodynamika będą odgrywały kluczową rolę?

Jednym z głównych aktorów tego widowiska będzie z pewnością pogoda. Ciężkie warunki panujące na realnej rundzie Mistrzostw WRC sprawiły, iż nasz wirtualny odpowiednik będzie równie wymagającą i nieprzewidywalną imprezą. Duże ilości błota, deszcz, mgła będą towarzyszyć kierowcom podczas pierwszego dnia rywalizacji. Synoptycy zapowiadają jednak delikatną poprawę pogody podczas drugiego dnia zmagań. Aczkolwiek prognoza na ostatni dzień zawodów znów nie napawa optymizmem. Niewątpliwie doda to smaczku rywalizacji przede wszystkim na kończącym rajd Power Stage’u, gdzie zawodnicy powalczą o dodatkową pulę punktów.

By podkreślić wyjątkowość Rajdu Polski przygotowaliśmy specjalną modyfikację tekstur, która zapewni Wam niezapomniane przeżycia i uatrakcyjni rywalizację w tej imprezie. Rajd Polski jest także kolejną rundą cyklu RGT Cup. Mamy nadzieję, że rywalizacja w tej klasie będzie równie zacięta jak i w pozostałych klasyfikacjach. Aktualnie na liście zgłoszeń widnieje ponad 250 nazwisk, a zapisów do rajdu można dokonywać do godziny 23:00!

Przed nami 160 kilometrów niesamowitej walki na błotnistych, mazurskich oesach. Ku uciesze kibiców, kierowcy aż trzykrotnie będą pokonywali odcinek Mikołajki Arena, na którym fani będą mogli z bliska podziwiać  rywalizujące w parach rajdówki. Kto najlepiej rozpocznie drugą odsłonę sezonu VRC? Odpowiedź na to pytanie poznamy za 7 dni. Rozpoczynamy wspaniałe święto! Do zobaczenia na mecie w Mikołajkach!

Harmonogram

Modyfikacja tekstur

Zapisy do rajdu

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź