Nadchodzi czas na wirtualny Rajd Finlandii, oznaczony numerem 11 w cyklu VRC. Już niedługo kibiców przywitają piękne i piekielnie szybkie odcinki specjalne pośród lasów w okolicy Jyväskyli. Trzeba również dodać, że będzie to najdłuższy rajd w całym cyklu, opiewający na 25 prób!

„Rajd Tysiąca Jezior” obfituje również w przysłowiowe tysiące hop. Kibice już ostrzą sobie apetyty na dalekie loty i dźwięki ograniczników obrotów wraz z gazem wciśniętym w podłogę. Wszyscy kierowcy mają chęć odnieść sukces w tym legendarnym rajdzie, więc można oczekiwać wielkich emocji i walki o ułamki sekund.

Synoptycy nie przewidują opadów bezpośrednio w trakcie rajdu, natomiast deszcz  z dni poprzedzających może skutkować bardziej wilgotną nawierzchnią na pierwszych porannych odcinkach w lesie, choć nawet dobra pogoda nie sprawi, że rajd ten będzie łatwy. Ogromne prędkości połączone z kamieniami i zdradzieckimi rowami mogą bardzo szybko rozwiać marzenia o dobrym wyniku.

Czy Tomek Wach weźmie rewanż za nieudany Rajd Polski, czy może Jurek Bogdanowicz  umocni się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej? Czy Adrian Klimas włączy się do walki o zwycięstwo?  Zapraszamy do obserwowania wirtualnego Rajdu Finlandii, start 31.07.2017r.! Przypominamy również o zapisach, które dostępne są do 22:00.

Powodzenia!

Zapisy do rajdu

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź