Już w poniedziałek rozpocznie się wirtualny Rajd Rzeszowski, 12. w cyklu VRC. Kibice z całego świata będą mogli oglądać najlepsze rajdówki na szybkich i wąskich asfaltowych trasach w Polsce. Rajd będzie składa się z 11 odcinków specjalnych, w tym jeden w samym centrum Rzeszowa.

Wszyscy, którzy śledzili w ubiegły weekend prawdziwy rajd mogli zobaczyć niesamowitą walkę na bardzo trudnych oesach, czego efektem była ogromna ilość wypadków. Czy wirtualny odpowiednik również będzie tak nieprzyjemny dla kierowców? Na to pytanie poznamy odpowiedź już niedługo.

Synoptycy nie przewidują opadów deszczu, problematyczny natomiast będzie ogromny upał, temperatura dochodząca w cieniu do nawet 36 stopni, a także bezchmurne niebo z oślepiającym słońcem. Jednak przy tak szybkich i ciasnych oesach nawet dobre warunki będą wymagały ogromnego wysiłku i skupienia, gdyż każdy, nawet najmniejszy błąd może skończyć się tragicznie.

Przygotowaliśmy także dla Was specjalną modyfikację tekstur, która przeniesie Was na rzeszowskie drogi by jak najlepiej poczuć klimat tej wyjątkowej imprezy.

Kto z dwójki Bogdanowicz – Wach rozstrzygnie rajd na swoją korzyść? Może ktoś jeszcze dołączy do walki o zwycięstwo? Na pewno czekają nas niesamowite emocje w tym kompaktowym rajdzie. Zapraszamy do obserwowania rajdu live, start 00:01, 14.08.2017r., przypominamy również o zapisach, które możliwe są do godziny 22:00 dnia poprzedzającego rajd.

Powodzenia!

Zapisy do rajdu

MOD

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź