Już za chwilę rozpocznie się 14 runda VRC, Czeski Rajd Barum. Wąskie, szybkie i zdradliwe odcinki asfaltowe z dużą ilością wyboistych i leśnych sekcji.

Nasi południowi sąsiedzi przygotowali 15 odcinków specjalnych o łącznej długości 132,5 km, wraz z odcinkiem specjalnym SSS Zlin, po ulicach miasta goszczącego rajd. Synoptycy nie przewidują opadów, mogą pojawić się chwilowe zachmurzenia, natomiast trasa ma być sucha przez cały rajd.

Rywalizacja w naszych mistrzostwach powoli zmierza ku końcowi. W walce o tytuł mistrza VRC pozostali już tylko Jurek Bogdanowicz i Tomek Wach, który musi zabierać się powoli za odrabianie 26pkt straty w klasyfikacji generalnej, zapowiada się pasjonujący pojedynek. Walka o końcowe zwycięstwo w innych klasach również może zapewnić kibicom wiele emocji. Tyler Buck przy kolejnym potknięciu Marka Petera może objąć prowadzenie w VRC2, a w klasie VRC3 Mateusz Przyszlakowski ma przewagę jedynie 5pkt nad  Ryszardem Czechowiczem. Jedynie w VRC4 niekwestionowanym liderem jest Eneko Calayeta.

Czas na rajdowe święto w Zlinie, piękna pogoda, piekielnie szybkie odcinki i najlepsi kierowcy wkraczający w kluczową, końcową fazę sezonu. Rywalizacja zapowiada się bardzo emocjonująco. Do zobaczenia na trasie i powodzenia!

PS.

Jak zawsze czekamy naWasze zdjęcia i filmy z rajdu, które możecie wysłać za pomocą WR Sharing Center.

Harmonogram

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź