Już jutro rozpocznie się 15. runda cyklu VRC. Rally di Roma Capitale będzie kolejnym przystankiem dla zawodników rywalizujących o jak najwyższe pozycje na wirtualnych trasach RBRa. Po raz pierwszy od czasu istnienia portalu WirtualneRajdy.pl udamy się na włoskie asfalty, by stawić czoła nieznanym dotąd odcinkom specjalnym zlokalizowanych wokół stolicy Italii.

Rajd Rzymu, bo tak brzmi polska nazwa tejże imprezy, rozpocznie się od krótkiego prologu rozgrywanego po zmroku. Interesująca może być również próba numer 6, na którą zalecamy założyć do swoich rajdówek dodatkowe oświetlenie. Synoptycy zapowiadają wzrost zachmurzenia i niewielkie opady pod koniec pierwszego dnia rywalizacji, a zatem finałowy dzień zmagań rozpoczniemy z pewnością na oponach przeznaczonych na mokrą bądź wilgotną nawierzchnię.

Ruletka pogodowa a także ruletka oponiarska, te dwa hasła będą towarzyszyć nam przez całą imprezę. Kto najlepiej dobierze opony? A kto popisze się najlepszym czasem na nocnym oesie? Czy znów o zwycięstwo zawalczą Tomasz Wach i Jurek Bogdanowicz? Czy Killaz Motorsport może czuć się zagrożony? Na dzień dzisiejszy dużo pytań pozostaje bez odpowiedzi, jednak zbliżający się „rajdowy” tydzień na pewno rozwieje nam wszelkie wątpliwości.

Przygotowaliśmy również modyfikację tekstur dedykowaną na ten rajd, by umilić Wam rywalizację i walkę o ułamki sekund na włoskich oesach. Zachęcamy do pobrania moda i dzielenia się zdjęciami z wirtualnych odcinków specjalnych.

Przypominamy o zapisach do Rajdu Rzymu, które trwają do godziny 23:00! Powodzenia 😉

Zapisy do rajdu

Harmonogram

Modyfikacje tekstur

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź