Sezon VRC 2017 dobiega końca. Ostatnim przystankiem dla kierowców startujących w tym cyklu będzie Rajd Australii, który zakończy pełen emocji, niesamowitych zwrotów akcji i dramaturgii sezon VRC. Część mistrzowskich tytułów jest już rozdana, jednak to właśnie dopiero w Australii poznamy Mistrza Virtual Rally Championship! Również podczas tejże imprezy wyłoniony zostanie mistrz w klasie VRC2, gdzie walka o końcowy tryumf jest szalenie zacięta. Wielu kierowców, którzy mają już zapewniony tytuł w niższych klasach postanowiło spróbować swoich sił w mocniejszych samochodach, czego efektem jest zgłoszenie się do rajdu aż 200(!) kierowców korzystających z aut z napędem 4×4! Ta liczba robi ogromne wrażenie a fakt ten sprawia, iż rywalizacja w klasie VRC1 i VRC2 będzie fantastyczna.

Przed nami 19 odcinków specjalnych, gdzie nie bez znaczenie pozostanie pogoda, która podczas drugiego i trzeciego dnia może nieco namieszać w walce na oesach. Kto zwycięży? Czy mistrzowską koronę założy Jurek Bogdanowicz czy Tomasz Wach? Arcyciekawie zapowiada się również walka o tryumf w klasie VRC2 gdzie w walce pozostaje aż trzech kierowców – Daniel Frajda, Tyler Buck i Marek Peter.

Spóźnialskim przypominamy o możliwości zapisów, których należy dokonać za pomocą enrolla na pluginie rbr.cz  do godziny 23:00!

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź