Regulamin WRSC

Witaj w WR Sharing Center!

WR Sharing Center (w skrócie WRSC) to platforma pozwalająca na dzielenie się przez naszych użytkowników mediami związanymi z wirtualnymi rajdami, takimi jak zdjęcia oraz video.

Wyróżnikiem WRSC będzie możliwość dodawania zdjęć/filmów bezpośrednio przez użytkowników, bez pośrednictwa administratorów, co ułatwi komunikację. Strona posiada także możliwość udostępniania postów w mediach społecznościowych oraz „lajkowania” postów, do czego oczywiście zapraszamy.

Aby użytkownik mógł dodać zdjęcie/film musi być zalogowany do platformy WirtualneRajdy.pl . Obecnie zostały wprowadzone ujednolicone konta użytkowników, więc aby mieć dostęp do WRSC wystarczy rejestracja na głównej stronie WirtualneRajdy.pl.

Zdjęcia dodajemy poprzez załączenie pliku graficznego do formularza. Zaś dodawanie video polega na wklejeniu do formularza kodu filmu z serwisu YouTube. Póki co nasza strona obsługuje tylko ten serwis hostingowy. Dodając video, użytkownik musi dołączyć w formularzu także zdjęcie, które posłuży za miniaturę filmu na stronie, może to być np. „screen” z tego video. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania treści odbiegających jakością od przyjętych standardów. Dodawane media będą na bieżąco kontrolowane.

Regulamin dodawania zdjęć do WRSC
– wypełniając formularze prosimy o zwracanie uwagi na zawarte przy nich komentarze i poprawne dobieranie kategorii zdjęć.
– obowiązuje limit 5 zdjęć na kierowcę z danej imprezy. Nadprogramowa ilość zdjęć będzie usuwana.
– zdjęcie będzie odrzucane jeśli na aucie będą znajdowały się numery startowe mistrzostw nie współpracujących z WR.pl
– zdjęcie będzie odrzucane jeśli widoczny na nim będzie mod nie będący autorstwa WR.pl
– wymagane jest zachowanie podstawowych zasad estetyki tj.

  • zachowane proporcje numeru startowego i innych grafik znajdujących się na aucie
  • brak widoku dashboardu na zdjęciu
  • brak komunikatu o zapisaniu „screenshota”
  • zdjęcia nie mogą być w formacie .bmp
  • poprawne kadrowanie
– można dodawać zdjęcia nieobrabiane w programach graficznych, jeśli spełniają powyższe wymagania.

Menu Title
Ładowanie