Niezmiernie miło jest nam ogłosić iż zespół Rookie Rally Team, przy wsparciu portalu WirtualneRajdy.pl, zorganizuje kolejne rozgrywki umożliwiające jazdę na najwyższym poziomie za pomocą symulatora rajdowego Richard Burns Rally! W tym sezonie oprócz znanych wszystkim cykli Virtual SuperOES (VSO) i Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska (WRSMŚl), postanowiliśmy podjąć się wyzwania jakim jest organizacja Wirtualnego cyklu Szuter Cup (WSC)!

Będą to Mistrzostwa oparte na realnych zmaganiach w zyskującym z roku na rok coraz większą popularność Szuter Cup’ie. Bazując na rzeczywistym cyklu, przygotowaliśmy 5 rund, które będą gościć kierowców z całego świata, bowiem puchar ten będzie otwarty dla wszystkich graczy RBRa! By wziąć udział w rajdzie wystarczy zapisać się na listę startową za pomocą funkcji enroll na pluginie rbr.cz. Zawodnicy wezmą udział w otwierającym sezon Rajdzie Podlaskim. Następnie udadzą się na Warmińskie Szutry, Rajd Kormoran z bazą w Mikołajkach oraz Rajd Suwalski. Całość zakończy Rajd Jonkowo.

Dołożymy wszelkich starań by nasza wirtualna zabawa była jak najbardziej zbliżona do prawdziwej rywalizacji na mazurskich szutrach. Mamy nadzieję, że puchar ten będzie cieszył się sporą popularnością szczególnie wśród miłośników jazdy „po luźnym”.

Regulamin

Kalendarz rozgrywek

Zapisy do rajdu

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>